Педагогічний колектив

Пед.колектив

Керівництво

Завідуюча ДНЗ - Браславець Олена Борисівна.Освіта - вища. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет у 1994р. На посаді завідуючої ДНЗ працює з 2006р. Стаж педагогічної роботи -26 років.

Вихователь - методист Низькова Олена Іванівна. Має дві вищі педагогічні освіти. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет у 2004р. та Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова у 2008р. Стаж педагогічної роботи - 11 років. Спеціаліст - I категорії.

З дітьми працюють:

Група «Калинка»

Вихователь групи - Низькова Марія Володимирівна. Закінчила Уманське педагогічне училище у 1990 році. Стаж педагогічної роботи - 25 років. Має педагогічне звання - "вихователь-методист". Працює над темою "Люби і знай свій рідний край".

Група «Сонечко»

Вихователь групи - Дармограй Тетяна Миколаївна. Закінчила Вінницьке педагогічне училище у 1992 році. Стаж педагогічної роботи - 20 років. Працює над темою "Розвиток пізнавальної сфери дитини на третьому році життя за методикою Е.Шийко"
Вихователь групи - Левицька Людмила Володимирівна. Закінчила Вінницьке педагогічне училище у 1992 році. Стаж роботи - 21 рік. Працює над темою "Казкотерапія як засіб розвитку дошкільнят".

Група «Метелик»

Вихователь групи - Вержбицька Людмила Станіславівна. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет у 2004 році. Стаж педагогічної роботи - 21 рік. Спеціаліст I категорії. Працює над темою "Фізичне виховання дошкільнят".
Вихователь групи - Тригуба Інна Валеріївна. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет у 2013р. Стаж роботи - 3 роки.

Група «Соняшник»

Вихователь групи - Чикаленко Ірина Вікторівна. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет у 2004 році. Стаж роботи - 8 років. Має категорію "спеціаліст".
Вихователь групи - Романенко Альона Іванівна. Закінчила Переяслав-Хмельницький педагогічний університет у 2003 році. Стаж роботи - 12 років. Спеціаліст I  категорії.

Група «Зірочка»

Вихователь - Сухова Ольга Пилипівна. Закінчила Сорокське педагогічне училище у 1991році. Стаж роботи - 23 роки. Має педагогічне звання "вихователь-методист". Використовує в роботі нетрадиційні методи оздоровлення дошкільнят.
Вихователь - Романенко Валентина Олександрівна. Закінчила вінницьке педагогічне училище у 1991 році. Стаж роботи - 22 роки. Має педагогічне звання "Вихователь-методист". працює над темою "Розвиток мовлення дітей засобами народознавства".

Група «Веселка»

Вихователь групи - Покляцька Галина Павлівна. Закінчила Вінницьке педагогічне училище у 1984 році. Стаж педагогічної роботи - 32 роки. Працює над темою " Сенсорний розвиток дітей раннього віку"
Вихователь - Низькова Ірина Іванівна.  Закінчила Вінницькийдержавний  педагогічний університет у 2008 році. Стаж педагогічної роботи - 4 місяці. Спеціаліст.

Група «Ромашка»

Вихователь - Гребенюк Галина Олександрівна. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет у 2004 році. Стаж педагогічної роботи - 10 років. Спеціаліст I категорії. Працює над темою "Природа планети Земля"
Вихователь групи - Дмитрієнко Вікторія Сергіївна. Закінчила Житомирський педагогічний університет у 2012р. Стаж педагогічної роботи - 6 років. Спеціаліст II категорії.

Спеціальні групи для дітей з вадами зору

Група «Бджілка»

Вихователь - Романюк Зіна Степанівна. Закінчила Немирівське педагогічне училище у 1970 році. Стаж педагогічної роботи - 42 роки. Використовує методику Н.Гавриш "Художнє слово та дитяче мовлення"
Вихователь - Маляренко Людмила Василівна. Закінчила Дубнівське педагогічне училище у 1975 році. Стаж педагогічної роботи - 27 років. Працює над темою "Мовленнєвий розвиток дітей молодшого дошкільного віку"

Група «Дзвіночок»

Вихователь групи - Хлівна Галина Іванівна. Закінчила вінницький педагогічний університет у 1980 році. Стаж педагогічної роботи - 27років. Спеціаліст "вищої категорії". Працює над темою "Гендерне виховання дошкільнят"
Вихователь групи - Шкуренко Наталя Юріївна. Закінчила вінницьке педагогічне училище у 1987 році. Стаж педагогічної роботи - 27 років. Працює над темою "Правова освіта дошкільнятам"

Музичні керівники

Меднік Ольга Львівна. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет у 1983 році. Стаж педагогічної роботи - 28 років. Спеціаліст "вищої категорії". Працює над темою "Специфіка роботи музичного оркестру в дитячому садку".
Левченко Тетяна Григорівна. Закінчила Вінницьке педагогічне училище у 1988 році.Cтаж педагогічної роботи - 24 роки. Працює над темою "Розвиток музичних здібностей дітей за методикою К.Орфа"
 Старша медична сестра. Коновалова Ольга Степанівна